REABILITACIJA

Reabilitacijos centrų programos skirtos ortopedijos ir traumos pacientams, pacientams po miokardo infarkto, insulto, kraujagyslių ir širdies operacijų, taip pat žmonėms, sergantiems krūtinės angina, periferinių nervų neuropatija, ūminė smegenų kraujotaka, stuburo osteochondroze.

Labai didelė paklausa pacientų medicininė reabilitacija po piktybinių navikų, moterų lyties organų ir kitų onkologinių ligų gydymo. Galimas reabilitacijos organizavimas po chirurginio onkopatologinio gydymo, taip pat kaulų ir raumenų sistemos, nervų sistemos, ENT organų, kvėpavimo sistemos, širdies ir kraujagyslių sistemos bei medžiagų apykaitos sutrikimų.

Šias reabilitacijos programas sukūrė savo srities profesionalūs gydytojai ir jie ilgą laiką padėjo atsigauti nuo ligos ir gerokai pagerinti daugelio žmonių gyvenimo kokybę. Be programose numatytų procedūrų ir tyrimų, taip pat galite naudotis atsipalaidavimo paslaugomis ir atlikti papildomas diagnostines priemones, kad būtų galima visiškai ištirti kūno būklę.

Kaip taisyklė, reabilitacija trunka 12-14 dienų, tačiau pagal savo pageidavimus ir medicinines nuorodas galima sukurti atskiras programas.