PLASTINĖ IR KOSMETINĖ CHIRURGIJA

Plastinė chirurgija gali atrodyti prasčiausias būdas pakeisti savo išvaizdą, pakeisti savo kūną kad atrodytų gražesnis. Jeigu neesate patenkinti savo išvizda, ši procedūra gali padėti ne tik atrodyti kitaip, tačiau ir jaustis geriau, labiau pasitikėti savimi.

Jeigu planuojate įsigyti šią proceūrtą, reikėtu įsivertinti keletą šių faktorių:

 • LŪKESČIAI –  kiekvienam būtina įsivertinti kaip norisi atrodyti. Nors plastinė chirurgija gali pakeisti Jūsų išvaizdą į geresnę pusę, tačiau, per dideli lūkesčiai gali privesti prie nusivylimo.
 
 • KAINA – Operacijų kainos priklauso nuo procedūrų sudėtingumo ir laiko jas atlikti. Tai gali nuo šimtų iki tūkstančių eurų. Taip pat kiekvienam reikia įvertinti papildomų procedūrų ir reabilitacijos kainas.
 
 • ATSISTATYMAS – Atsistatymo procesas gali trukti priklausomai nuo opercijos sudėtingumo. Tai gali būti kelios dienos, savaitės ar net mėnesiai.
 
Jeigu nuesprendėte, jog Jums reikalina viena iš šių operaciju, susisiekite su mumis, mes Jums padėsime išsirinkti tinkamą eksperta, pakonsultuosime dėl Jums tinkamos kainos, kelionės ir procedūros. Galėsite pasirinkti chirurgą pagal savo norus, kriterijus are darbo patirtį. 

SIŪLOME ŠIAS OPERACIJAS

 • Operacijos trukmė – 1 -2 val., atliekama naudojant anestetikus.

Rekomenduojama jeigu reikia:

 • Krūtų pakėlimo;
 • Krutų formos pakeitimo;
Rekomenduojamas amžius asmenims, šiai operacijai atlikti – nuo 21 metų. Kaikuriais atvejais galimas amžius ir 18.

KAINA

Prikalausomai nuo procedūros sudėtingumo, opercijos kaina gali būti skirtinga, tai yra nuo 400 iki 3000 eurų.
Tiksli kaina paskaičiuojama konsultacijos metu.
 

APIBŪDINIMAS

Krūtinės papildymas – tai yra plastinė procedūra, skirta padidinti, pakeisti krūtinės formą.

Šios procedūros metu, krūtų implntai yra įoperuojami po krūtinės audiniais arba po krūtinės ląstos raumenimis.

Kaikurioms morerims, ši procedūra yra būdas pasididinti pasitikėjimą savimi, kitoms – atgauti išvaizdą po nelaimės, traumos, krūtinės vežio, gimdymo ar kitų aplinkybių, kurios deformavo krūtinę.

Konsultuojantis su chirurgu, aptarsite savo norimą krūtinės dydį ir bendrą išvaizdą. Ši procedūra atliekama naudojant įvairiausius implantus – lygūs, apvalūs, lašo forma, silikoniniai ir kiti.

Jeigu nusprendėte įsigyti šią procedūra, prieš ją, jums reikės Jūsų mamogramos. Taip pat, daktaras patars jums kokias madžiagas naudoti ar nenaudoti prieš operaciją, pavyzdžiui – aspirino naudojimas padidins kraujavimą operacijos metu. Jeigu esate rūkantis asmuo, dakataras patars nerūkyti tam tikram laiko periodui prieš operaciją.

 

OPERACIJOS REZULTATAI

Ši procedūra pakeis Jūsų krūtinės išvaizdą. Gali net ir pagerinti Jūsų kūno bendrą išvaizdą, taip padidindama pasitikėjimą savimi. Dažnai pasitiko operuotos vietos patinimas po operacijos, kuris per laiką išnyksta.

Reikia taip pat turėti omenyje, jog krūtinės svoris gali padidėti ar sumažėti, prarandant kūno proporcijas, todėl kartais pacientams tenka įsigyti papildomas operacijas po krūtinės formos pakeitimo, kad pataisyti skirtumus.

PRIEŠ IR PO

Štai keletas šios operacijos rezultatų vizualinių pavyzdžių:
 

 

OPERACIJA

Ši operacija bendrai vygdoma tokiu principu –  kad įoperuoti implantus, chirurgas atlieka įpjovimus šiose vietose:
 • Įpjova po pieno liauka;
 • Įpjova aplink krūtinę;
 • Įpjova aplink spienelį;
 Kai chirurgas atliks įpjovą, atskirts krūtinės audinius nuo jungiamūjų ir raumenų audinių, ir šiose vietose įdės implantą. Esant implntui jau vietoje, chirurgas užsiųs įpjovas medicininiais siūlais ir uždės pleistrus ir bintus.
 

PO OPERACIJOS

 Skausmas, patinimas ir randai praeina per tam tikrą laiką. Dažnais atvejais randai neišnyksta visiškai. Tačiau, geras chirurgas visada pabaigsa savo darbą taip, kad kuo mažiau matytūsi pokyčiai ant krūtinės.
 
Kol vyksta gyjimas, rekomenduojama užsidėti sportinius liemenukus ar kitokius gerai krūtinę prilaikančius rūbus, kad implantai išliktų norimose vietose iki kol pilnai užgis. Taip pat, pacientai gali vartoti nuskausminamuosius vaistus, kad gijimo procesas keltų mažiau streso.
 
Priklausomai nuo Jūsų veiklos, išvykti iš palatos galima ir greičiau. Reikia turėti omenyje, kad po operacijos, esant gijimo procesui, Jūsų krūtinė bus labai jautri betkokiam fiziniam kontaktui. Taip pat, rekomenduojama vengti didesnių apkrovų kūnui, kad nesukiltų kraujo slėgis ir pulsas po visą kūną, įskaitant ir krūtinę.
 
Pastebėjus paraudimą ar jaučiant skausmą krūtinėje ar sunkumą kviepuoti, rekomenduojama susisiekti su specialistu kuo greičiau.
 
Tačiau, toliau, paciento gyvenimas nesikeis, randai ir žymos pagal bendrą praktiką nustos matytis vis labiau ir labiau. Ši procedūra nesukelia rizikos vežiui!

Rinoplastija skirta tiems, kurie yra nepatenkinti svao nosies išvaizda, turi sunkumų kviepuoti per nosį. Ši procedūra suteikia vilties tiems, kurie nori pakeisti savo veido formą. Patyrę chirurgai Jums greitai, efektyviai ir nebrangiai padės atrodyti taip kaip norite. Įsigiję šią procedūrą, galėsite pasikeisti savo nosies dydį, formą, įgyti labiau estetišką išvaizdą, padidinti pasitikėjimą savimi.

KAINA

Vidutinė rinoplastijos kaina yra – 1500 – 2000 eurų. Tačiau kaina labai priklauso nuo operacijos sudėtingumo.

 Taip pat, priklausomai nuo poreikių, kaina gali būti ir mažesnė:
 • Nosies ilgio korekcija – 350 eurų;
 • Nosies galiuko ilgio, formos pakeitimas – 300 eurų;
 • Nosies pertvaros deformacijos korekcija – 200 eurų;
 

APIBŪDINIMAS

 Rinoplastija, dar žinoma kaip nosies operacija, yra dažna plastinė procedūra, kuri gali pakeisti jūsų nosies dydį ir formą:
 • Sumažinti ar padidinti dydį;
 • Pakeisti nosies ar glaiuko dydį;
 • Susiaurinti nosies plotį;
 • Pakeisti viršutinės lupos formą;
Ši procedūra taip pat gali padėti nuo traumų padarinių, gimimo defektų ar kvepavimo problemų. Patyrę chirurgai patars, diagnozuos ir pateiks geriausią pasiųlymą pacientui, dėl jo esamų problemų ar trūkumų.
 

OPERACIJA

 Operacijai naudojami anestetikai, kurios metu pacientas jausis mieguistas, nejaus skausmo nosyje ar aplinkui ją, tačiau išliks sąmoningas ir atsipalaidavęs. Pirma, chirurgas atliks įpjovas odoje ir atskirs ją nuo kaulų ir kremzlių. Papildomi ir nereikalingi kaulų, bei kremzlių tūriai pašalinami ar pajudinami į kitas vietas kad suteikti Jūsų nosiai naują formą. Po to, oda grąžinama į vietas ir įpjovos užsiūnamos medicininiais siūlais. Chirurgas uždės įtvarą ant paviršiaus, kad nosis išlaikytų naujają forma kol užgis. Taip pat, absorbentas yra įdedamas nosyje, kad užtikrint stabilią poziciją nosies pertvarose.

KAM SKIRTA RINOPLASTIJA?

Tinkamas pacientas rinoplastikai turėtų turėti gerą sveikatą ir realistiškus lūkesčius dėl operacijos rezultatų. Pacientas turi aiškiai suprasti rinoplastiką. Svarbūs veiksniai taip pat yra odos tipas ir amžius. Pavyzdžiui, jaunasis pacientas turėtų pasiekti visišką vystymąsi (15–16 metų). Tačiau yra išimčių, kai žmogui sunku kvėpuoti. Pacientui reikia pasitarti su gydytoju, ar rinoplastika yra tinkama ar ne. Operacija nesukurs visiško išvaizdos transformavimo, todėl pacientui reikia galvoti apie savo lūkesčius ir aptarti juos su gydytoju. Amžius taip pat yra  veiksnys, nes gydytojas turi dirbti su paaugliais, kurie jau pasiekė augimą. Labai svarbu įsitikinti, kad pats paauglys patys nori rinoplastijos, o ne jo tėvai ar kiti, kurie jį įtakoja.
 
Priėmus sprendimą dėl rinoplastijos kosmetikos tikslais arba nosies funkcijų atkūrimui, labai svarbu rimtai pasirinkti specialistą, kuris atliks operaciją. Mūsų chirurgai turi didelę praktinę patirtį. Tai reiškia, kad mūsų pacientas gaus efektyviausią gydymą. Jums padės suprasti kokie veiksniai gali paveikti operacijos rezultatus. Gydytojas pasirūpins, kad jo pacientas aiškiai suprastų savo problemą ir numatomą rezultatą, ir pateiks išsamią būsimos rinoplastijos analizę. Jis taip pat supažindins pacientą su anestezijos ir operacijos vietos administravimo procesu.
 

GALIMA RIZIKA

Komplikacijos pasireiškia retai, jei operaciją atlieka patyręs specialistas. Mūsų specialistai rūpinsis pacientų saugumu per visą gydymo laikotarpį (nuo alergijos sumažinimo iki operacijų). Komplikacijų galimybę galima sumažinti gydytojo rekomendacija. Jei atsiranda nedidelė deformacija, pacientui gali reikėti nedidelės rekonstrukcinės operacijos. Toliau išvardytos kai kurios galimos komplikacijos:
 
 • Dvi savaites draudžiama užsiimti fizine veikla, kuri padidina kraujo spaudimą, pvz., Bėgimas, plaukimas ir lytiniai santykiai;
 • Aštuonias savaites neleidžiama trinti nosies ar kitaip mechaniškai ją veikti;
 • Venkite saulės poveikio nosies vietai aštuonias savaites ir nesideginkite saulėje;
 • Draudžiama dėvėti akinius šešias ar septynias savaites.
 

PRIEŠ IR PO

 Dėl platesnės informacijos, kreipktės pas mus konsultacijai.

Abdominoplastija yra saugi procedūra. Mūsų chirurgai darys viską, kas įmanoma, kad paciento pilvas būtų įtemptas kaip anksčiau. Abdominoplastika ne tik padės sumažinti svorį, bet ir pavers jūsų pilvuką liekną ir elastingą. Chirurgai pašalins perteklinius kūno riebalus, kad išgauti  norimą formą. Po operacijos jūsų pilvas taps ne tik tenkinamas ir elastingas, bet ir plokštesnis, taip pat įgaus gražią formą. 

Tik sveiki žmonės, kurie jaučia, kad turi didelį ar bjaurų pilvą, gali sau leisti šią procedūrą. Kai kuriems žmonėms reikia ištaisyti tik suglebusią apatinę pilvo dalį. Šiuo tikslu pakaks įsigyti mini-abdominoplastiką (dalinę). Abdominoplastika apima medicininę apžiūrą, kuri leis patyrusiems klinikų chirurgams nuspręsti, kuri operacija labiausiai tinka kiekvienam pacientui.

Nors šio procedūra padeda dalinai sumažinti svorį, tačiau rekomenduotina svorio mažinimo operacijas atlikti iki abdominoplastijos.

KAINA

Priklausomai nuo operacijos sudėtingumo, kainos gali būti įvairios, nuo 1500 eurų.

OPERACIJA

Abdominoplastika atliekama pagal bendrąją anesteziją ligoninėje. Kai kurie žmonės turi per didelę odą ir riebalų perteklių pilvo apačioje, todėl šiems pacientams nereikia susiaurintii raumenų, skirtingai nuo pacientų, kurių pilvo ertmės raumenys yra susilpnėję. Tokia operacija kartais vadinama mini-abdominoplastika, po kurios lieka trumpas siūlė, o reabilitacija yra daug greitesnė. Mūsų gydytojai aptars su jumis visas operacijos detales, kad būtų pasiekti geriausi rezultatai.
Pacientai, norintysįsigyti šią pilvo operaciją, turėtų kreiptis į chirurgą, kad jis nustatytų, ar ši operacija jiems tinka. Idealus abdominoplastijos požymis yra susilpnėjusi ir laisva pilvo oda. Dažnai tai susiję su nenormaliu pilvo sienos raumenų susilpnėjimu. Pilvo raumenų tempimas gali būti koreguojamas minimaliai pašalinant odą, jei oda nėra laisva.
 
Abdominoplastika yra teisingas pasirinkimas, jei:
 • Pacientas yra fiziškai sveikas ir turi stabilų svorį;
 • Pacientas turi realią idėją apie operacijos rezultatą;
 • Pacientas nėra rūkantis;
 • Pacientas nerimauja dėl didelio pilvo dydžio;
 

KO ŠI OPERACIJA NEGALI PASIEKTI

Abdomino nepakeičia svorio netekimo proceso ar konkrečios treniruočių programos. Ir nors operacijos rezultatai paprastai yra  ilgalaikiai, jie gali labai pablogėti dėl dramatiškų paciento svorio pokyčių. Štai kodėl pacientams, kurie planuoja didelį svorio kritimą, taip pat nėštumą, rekomenduojama atidėti operaciją, kad būtų pakeltas pilvas. Be to, pilvuko operacija nepašalins įtempimų. Tačiau chirurgas galės pašalinti tuos įtempimus, esančius pertekliame odos plote, kuri bus nupjauta. Tai daugiausia yra vietovos, esančios po bamba.
 

PO OPERACIJOS

Po operacijos pacientas turi ilgą siūlą nuo vieno klubo į kitą, išilgai bikinio linijos, siūlės aplink bambą ir galimą vertikalią siūlę centre, esančia virš lytinio organo. Mūsų chirurgai su pacientu aptars visas pjūvio linijas ir suplanuos jas taip, kad tam tikru mastu jie derintųsi su drabužiais ir maudymosi kostiumėliais, kuriuos pacientas dėvi.
Po mini-pilvo operacijos, pacientas neturės nei vertikalios siūlės, ne horizontaliosios siūlės virš lytinio organo . Pjovimo žymės didesnėse tempimo vietose, gali šiek tiek išplisti. Jei tris mėnesius prižiūrėsite žaizdą, siūlės išplėtimas gali būti sumažintas.
 

PRIEŠ IR PO

 

REABILITACIJA

Keletą dienų po abdominoplastijos pacientas patirs patinimą. Šis pojūtis šiek tiek praeis po kelių dienų ir visiškai – per 2-6 mėnesius. Po kelių savaičių atsiras elegantiška pilvo išvaizda!
Dauguma žmonių sugeba grįžti į darbą per 1-2 savaites, tačiau reikia nepamiršti, kad pilvo sutraukimo operacija yra plati chirurginė intervencija, todėl neskubėkite. Pavyzdžiui, sportas draudžiamas mažiausiai 6 savaites.
 

Jūs neturite standartinės ausies formos? Jokiu problemu! Ausų korekcijaa (otoplastika) yra viena iš pagrindinių plastikinių chirurgų darbo vietų mūsų partnerių klinikose. Mes padėsime Jums gauti visą reikalingą pagalbą iš geriausių savo specialistų. Mes taip pat rūpinamės visais organizaciniais klausimais.

Ausų korekcija arba otoplastika yra chirurginė operacija, kurios tikslas – pašalinti ausies dydžio defektus ir koreguoti ausį. Operacijos metu ausys sumažinamos pašalinant porą kremzlės, kad ausis būtų arčiau galvos.

Otoplastija yra viena iš daugelio aukštos kokybės plastinės chirurgijos, kurią atlieka mūsų chirurgai. Konsultuodamasis su pacientu, chirurgas išsamiai aptars būsimą operaciją, įskaitant galimas rizikas, išlaidas ir garantijas.

Otoplastija yra tinkamas sprendimas žmonėms, kenčiantiems nuo nereguliaruos ausų formos. Ši procedūra tinkama pacientams, kurie:

 • Išgyveno patyčias dėl ausų;
 • Jie nori, kad jų išvaizda taptų įprasta, be akį traukiančių ausų;
 • Turi pilnai susiformavusias ausis;

KAINA

Priklausomai nuo operacijos sudėtingumo ir paciento poreikių, kaina gali skirtis. Bendrais atvejais kaina nuo 200 eurų.

OPERACIJA

Priklausomai nuo paciento pageidavimų ir chirurgo rekomendacijų, ausų korekcija gali būti skiriama vietinės, intraveninės ir bendrosios anestezijos būdu.

Operacijos metu, už ausies, atliekama įpjova, kad sumažintumėti padidintą kremzlę, esančią tiesiai prie ausies krašto. Jei ausies priekinėje pusėje reikia pjauti, chirurgas jas padarys ant ausies raukšlių, kad jos nebūtų matomi. Tada chirurgas pastatys nuolatinę siūlę iš vidaus, kad nauja kremzlės forma laikytųsi taip, kaip turėtų, ir ausys būtų prigludusios prie galvos.

REZULTATAI

Otroplastijos rezultatas bus pastebimas iš karto po to, kai pašalinami ausis apsaugantys tvarsčiai. Natūralesnės ausys suteiks pacientui pasitikėjimą savimi.
Dauguma vaikų galės pradėti lankyti mokyklą per savaitę po operacijos, o daugelis suaugusiųjų grįš į darbą po penkių dienų. Iškart po operacijos paciento galva bus suvyniota su palaikančiu tvarsčiu, kuris skatina gijimą. Po kelių dienų jis pakeičiamas silpnu tvarsčiu. Visi operacijos metu susiūti siūlai bus pašalinti per savaitę.

PRIEŠ IR PO

 

Dėl platesnės informacijos, kreipkitės konsultacijai.

Veido ir kaklo pakėlimas (facelift) – padės ne tik pasikeisti kitų akyse, bet ir jaustis jaunesnis, šviežesnis ir labiau pasitikintis savimi. Konsultacijų su geriausiais chirurgais, apgyvendinimu organizavimas – suorganizuojame ir garantuojame aukščiausios kokybės medicinos paslaugas.

KAINA

 Priklausomai nuo operacijos sudėtingumo ir paciento poreikių, kaina gali svyruoti nuo 1500 eurų.
 •  Veido zona – nuo 500 eurų;
 •  Kakta – nuo 300 eurų;
 •  Aplink akis – nuo 300 eurų;
 

KAM REIKALINGA ŠI OPERACIJA

 Šią operaciją užsisako dažniausiai pacientai, kurie turi problemų su:
 •  Dvigubu smakru;
 •  Ryškių raukšlių susidarymas kakle;
 •  Kiti su amžiumi susiję veido ir kaklo pokyčiai;

Paprastai šiai operacija naudojama bendra anestezija. Dažnai derinama su veido smakro liposukcija. Vidutiniškai audinių patinimas operacijos srityje, sumušimų buvimas ir odos jautrumo sumažėjimas operacijos srityje lieka 2 savaites po operacijos. 

PRIEŠ IR PO

Veidas – Prieš ir Po Operacijos
Operacija, neatsižvelgiant į sudėtingumą, atliekama pagal bendrąją anesteziją. Daugeliu atvejų ši procedūra yra ambulatorinė. Po operacijos gali pasireikšti hematomos ir patinimas, stiprus veido įtampos pojūtis. Po kelių savaičių viskas praeis. Pacientas atrodys gerai ir po kelių mėnesių jaustis gerai. Šio laikotarpio rezultatas bus pastebimas.
Kaklas – Prieš ir Po Operacijos
Kaklo chirurgija yra ambulatorinė procedūra, atliekama pagal bendrąją anesteziją, naudojant tinkamą aukštos kokybės chirurginę įrangą. Paprastai operacija trunka 2 valandas, tačiau plastiko laikas gali skirtis priklausomai nuo kiekvieno atvejo. Po operacijos atsiras patinimas ir mėlynės. Pacientas pajus įtampą, kol kaklas pripras prie pokyčių. Dauguma pacientų gali grįžti į darbą per 7–10 dienų. Gali užtrukti kelis mėnesius, kol pasirodys optimalus rezultatas, pojūtis vėl tampa normalus, o kaklas atrodo natūralus.

Plastinė akių vokų operacija, dar žinoma kaip blefaroplastija, siekia pašalinti priežastis, kodėl žmogus atrodo pavargęs, nepatenkintas ir daug vyresnis nei jo metai. Pašalinus pernelyg didelę odą, riebalinius audinius ir raumenis aplink akis. Blefaroplastija ne tik pagerina veido estetinę išvaizdą, bet taip pat pagerina regėjimą, pašalindama papildomas ir nereikalingas odas aplink voko akį. Nepaisant to, kad blefaroplastija gali padėti įvairioms akių srities problemoms, tai nepadės sumažinti raukšlių išvaizdos. Tačiau papildomos procedūros, naudojamos kartu su blefaroplastija, pvz., antakių ir veido odos pakėlimas, taip pat gali išspręsti šias problemas, transformuojant pacientą iki galo.

KAINA

Priklausomai nuo operacijos sudėtingumo, kaina gali svyruoti nuo 350 iki 900 eurų.
 
 KAM TINKAMA BLEFAROPLASTIJA?
 
Blefaroplastijos kandidatas yra asmuo, pasiekęs 18 metų,subrendęs fiziškai ir emociškai sveiką, turintis gana realistiškus lūkesčius dėl operacijos rezultato. Svarbiausios akių vokų chirurgijos indikacijos tarp kandidatų yra maišeliai po akimis, matomi su amžiumi susiję pokyčiai, pavargęs išvaizda ir (arba) viršutinio akies voko nuleidimas. Žmonės, turintys hipotiroze, sausias akis, aukštą kraujo spaudimą, širdies ir kraujagyslių ligomasis ir diabetą, nėra tinkami šiai operacijai. Pacientams, kuriems diagnozuota glaukoma ir tinklainės atsiskyrimas, prieš operaciją reikia kreiptis į oftalmologą.
 
OPERACIJA
 

Daktarai atvirai su Jumis pakalbės apie visus būsimos procedūros aspektus ir nedvejodamas paprašys užduoti bet kokius įdomius klausimus. Be to, pacientas per pirmąjį susitikimą patirs akių testą ir aptars su savo gydytoju savo estetines nuostatas ir tikrai galimą rezultatą po operacijos. Taip pat, daktaras suteiks pacientui išsamias rekomendacijas dėl dietos, vaistų vartojimo ir vitamino prieš operaciją. Šių rekomendacijų laikymasis yra būtinas, kad operacija būtų kuo sklandžiau vykdoma. Patartina Jums pasikonsultuoti su mylimuoju asmeniu, kuris iškart po operacijos paims pacientą į namus ir prireikus turės padėti Jums keletą dienų.

Paprastai procedūra atliekama pagal vietinę anesteziją. Intraveninė ar bendroji anestezija naudojama tada, kai pacientas operacijos metu nori būti nesąmoningas. 
 

Chirurgas atliks smulkių pjūvių palei viršutinio akies voko atlenkimo liniją ir apatinę vokų liniją. Per pjūvius, chirurgas pašalins perteklinį raumenų ir riebalinį audinį, taip pat išnaikins odą. Viršutinės vokų operacijos tikslas – pašalinti pernelyg didelę odą, dėl kurios akių vokai kybo ir suteikia veidui nuovargį.

REABILITACIJA
 

Po operacijos akių sritis padengiama specialiu tepalu. Bet koks diskomforto pojūtis ir skausmas valdomoje zonoje gali būti sušvelninti vaistais. Švelnumas ir hematomos aplink akis praeis per 2 savaites – 1 mėnesį. Kai kuriais atvejais pacientai taip pat patiria laikiną regėjimo aštrumo, ašarojimo, jautrumo šviesai ir dvigubo matymo po operacijos sumažėjimą. Randai yra labai maži ir beveik nematomi, nes pjūviai yra atliekami išilgai natūralių akių vokų linijų. Iš esmės, praėjus 10 dienų po blefaroplastijos, pacientai gali grįžti į įprastą veiklą. Ne trumpiau kaip tris savaites po operacijos draudžiama patirti fizinį krūvį, kuris padidina spaudimą.

 PRIEŠ IR PO
 GALIMOS RIZIKOS
 
Atliekant vokų plastinę chirurgiją, taip pat bet kokią plastinę chirurgiją, yra galimų pavojų, būtent:
 • Anestezijos reakcija;
 • Hematomos susiformavimas;
 • Infekcija;
 • Sunkumai užmerkt akis;

Tačiau, jei atidžiai laikysitės daktaro rekomendacijų prieš ir po operacijos, galite sumažinti galimų pavojų atsiradimą. Pirmoje konsultacijoje jis aptars su pacientu visas galimas rizikas ir garantijas ir kartu su juo nuspręs, ar reikia voko plastiko.

Plaukų transplantacija Minske yra gana paplitusi operacija. Pastarąjį dešimtmetį susidomėjimas juo gerokai padidėjo dėl didelės pažangos chirurgijos srityje, o tai leidžia pasiekti geresnių rezultatų. Du iš trijų vyrų ir kas penkta moteris yra linkę į plaukų slinkimą. Kai kurie žmonės savo jaunystėje pradeda turėti šią problemą.

Paveldimumas yra pagrindinis vyrų plaukų slinkimo veiksnys. Moterims pagrindinis veiksnys yra hormoniniai pokyčiai, įskaitant tuos, kurie atsiranda menopauzės metu, yra atsakingi už moterų pokyčius, pvz., retėjimą ir plaukų slinkimą. Traumos, nudegimai ir ligos taip pat gali prisidėti prie plaukų slinkimo. Pagrindinis transplantacijos veiksnys yra donoro plaukų buvimas galvos šoninėse ar pakaušio vietose, kurios naudojamos nuplikimui. Pilnas nuplikimas (alopecija) neleidžia transplantacijai. Antrasis veiksnys yra plaukų kokybė. Šviesios spalvos, taip pat kietos plaukų struktūros atrodo storesnės nei ploni arba tamsūs plaukai.

Jei įdomu, kaip plaukų transplantacija gali pakeisti jūsų išvaizdą ir pridėti pasitikėjimą savimi, tada jums reikia žinoti, kaip ši operacija vyksta ir ką turėtumėte tikėtis iš šios procedūros. Ar kada nors manėte, kad po plaukų transplantacijos Jūsų išvaizda pasikeis geresniam ir taps labiau pasitikintis savimi? Kviečiame Jus sužinoti, kaip vyksta plaukų transplantacija, ir ko Jūs galite tikėtis iš jos.

KO TIKĖTIS?

Nereikia būti visiškai ar praktiškai plikas, kad galėtumėte naudotis plaukų transplantacijos paslauga. Amžius taip pat nėra transplantacijos faktorius. Kuo jaunesnis pacientas, tuo didesnė tikimybė, kad transplantacijai bus naudojami konservatyvesni metodai, nes panaudota donorų pusė dar nėra visiškai suformuota. Idealiu atveju pacientas turėtų turėti storus, augančius plaukus donorų vietose, kad būtų galima maksimaliai užpildyti dabartines ar būsimas plikas sritis. Plaukų spalva ir jos derinys su odos spalva, su kuria pacientas aptars su chirurgu. Plaukų tekstūra, jų standumas taip pat turės įtakos transplantacijos rezultatams. 
Tačiau paprastai pacientai, kurie atsižvelgia į chirurgo prognozes, yra patenkinti operacijos rezultatais. Jei pacientas yra pasirengęs operacijai, chirurgas su juo aptars naudojamas technologijas, anestezijos tipą, chirurginę įrangą, galimas papildomas operacijas, galimą riziką ir išlaidas.

 

OPERACIJA

Paprastai, atliekant plaukų transplantacijos operaciją, mūsų chirurgai pašalina labai ploną plaukų juostą iš paciento galvos. Specialistas, kuris naudoja įvairius didinimo metodus, šią juostą padalija į šimtus ar tūkstančius mažų skiepų. Tada mūsų chirurgas Sergejus Mechkovsky daro nedidelį pjūvį ant odos ir persodina juos. Daugelyje skiepų yra vienas ar du plaukai, tačiau kartais naudojami skiepai su keturiais arba penkiais plaukais. Šių skiepų pjaustymas ir pasiskirstymas ant odos atsiranda taip, kad būtų užtikrinta natūrali plaukų linija. Plaukų transplantacija gali trukti nuo 3 iki 8 valandų, priklausomai nuo skiepų skaičiaus. Operaciją galima atlikti pagal bendrąją anesteziją. Kai kurie pacientai pasirenka intraoralinę anesteziją, kuri leidžia jiems atsipalaiduoti procedūros metu. Pats pacientas gali pasirinkti jam tinkamesnį anestezijos tipą.

Po operacijos šis plotas bus šiek tiek jautrus, kai atsiranda nedideli sumušimai. Paprastai 2-3 dienas turite naudoti tvarstį, priklausomai nuo paciento sveikatos. Pacientui bus suteiktas silpnas skausmą malšinantis vaistas, kad sumažėtų diskomfortas, jis taip pat bus skiriamas pooperacinės priežiūros instrukcijoms, kad būtų paspartintas gijimo procesas ir sumažinta siūlių tikimybė. Iškart po operacijos pacientas gali grįžti į normalų gyvenimą, tačiau per pirmąsias 2 savaites po procedūros reikia pašalinti intensyvų fizinį krūvį, taip pat išvengti svorio kėlimo. Be to, pacientui skiriama gydymo programa, kad būtų išvengta vėlesnio plaukų slinkimo, kad plaukai tampa sveikesni ir sparčiau auga.
 
Operaciją sudaro 2 etapai:
 • Plaukų (skiepų) išgavimas iš donoro srities;
 • Plaukų įskiepijimas į reikiamas vietas;
 
Dėl platesnės informacijos kreipkitės į mus konsultacijai.

SUSITIKIMAS SU EKSPERTU

Konsultacijos metu, chirurgas apžiūrės Jūsų kūno vietą, kurią norite pakeisi, patikrins jūsų medicininę istoriją ir išrašytus medikamentus. Aptarsite savo lūkesčius ir norus. Konsultacijos metu, chirurgas Jums atsakys į šiuos klausimus:

 •  Ar operacija Jums tinkama? Kodėl?
 •  Ar yra kitokių metodų pasiekti norimą rezultatą?
 •  Kokias operacijas jam yra tekę atlikti iki šiol? Kokie jų rezultatai?
 •  Ar norimui rezultatui užteks vienos operacijos ar kelių?
 •  Kokie chirurginių procedūrų pasirinkimai? Pliusai ir minusai;
 •  Ar operacijos rezultatas bus galutinis ir nepakeičiamas?
 •  Kokie anestetikai bus naudojami ir kaip jie paveiks Jūsų kūną?
 •  Ar paguldys Jus į ligoninę reabilitacijai po opercijos? Kuriam laikui?
 •  Kokie galimi neigiami padariniai ar komplikacijos?
 •  Kaip pokyčiai bus stebimi po procedūros? Kaip Jums reikės pasiruošti operacijai?
 •  Kiek užtruks atsistatymo ir gijimo periodas? 
 •  Kiek visa procedūra Jums kainuos?

Plastiniai Chirurgai

Стасевич Олег Валерьевич

Мечковский Сергей Сергеевич

ПОДГАЙСКИЙ ВЛАДИМИР НИКОЛАЕВИЧ

 

ПОДГАЙСКИЙ АЛЕКСАНДР ВЛАДИМИРОВИЧ 

БАТЮКОВ ДМИТРИЙ ВЛАДИМИРОВИЧ

Курек Мария Федоровна

Березаев Павел Анатольевич

Сычевский Юрий Казимирович

Кумова Ирина Валерьевна

КУРИЛОВИЧ НИКОЛАЙ НИКОЛАЕВИЧ

ГРИЧАНЮК ДМИТРИЙ АЛЕКСАНДРОВИЧ