GINEKOLOGIJA

Šiandien Baltarusijos Respublika yra viena iš pirmaujančių šalių įvairių ginekologinių ligų tyrimo ir gydymo srityje. Lazerinės technologijos ir laparoskopija – galimų procedūrų spektras yra labai platus. Mūsų PARTNERIAI yra savo srities specialistai, dauguma jų yra apmokyti geriausiose Europos ir užsienio klinikose. Pagrindiniai ekspertai turi tarptautinio standarto pažymėjimus, patvirtintus praktinėje veikloje ir seminaruose bei simpoziumuose. Nuo teorijos iki praktikos – Baltarusijos medicinos šūkis.

KĄ MES GALIME PASIŪLYTI SAVO KLIENTAMS

  • Ginekologines chirurgijas;
  • Endoskopines diagnozes;
Endoskopinė chirurgija ginekologijoje: diagnostika ir endoskopija, taupančios moterų lytinių organų operacijos, terapinės ir diagnostinės intervencijos naudojant endoskopą. Atliekant šią procedūrą, nėra didelių pjūvių priekinės pilvo sienos odoje. Nebūna randų ir trumpas pooperacinis laikotarpis. Endoskopinio metodo taikymas ginekologijoje yra galimybė aptikti pradinius bet kokios patologijos tipus (polipus, navikus, cistas, sukibimus), taigi galima pradėti laiku gydyti be jokių galimų komplikacijų.
 
Endoskopiniai diagnostikos ir gydymo ginekologijos metodai yra:
  • Tiksli diagnozė, patogesnis gydymas;
  • Tikslus būdas nustatyti nevaisingumo priežastis;
  • Pooperacinių komplikacijų sumažinimas;
  • Trumpiausias reabilitacijos laikotarpis ir greitas grįžimas prie kasdienio gyvenimo;  
Anestezijos tipą nustato tik gydytojas, žinodamas būtinos intervencijos dydį ir remiantis bendrais paciento sveikatos rodikliais. Prieš operaciją reikia konsultuotis su anesteziologu.
 

Ginekologai

Лакотко Наталия Николаевна

ПАНКРАТОВА ЕЛЕНА АЛЕКСЕЕВНА

ГИЛЬ АЛЕКСАНДР ВАДИМОВИЧ

ЭЛЬ-ДИЭФИ ДАЛЬЯ ФЕЙСАЛОВНА

Надирашвили Тамара Демиковна

ЗАНЬКО ЮРИЙ ВАЛЕРЬЕВИЧ

БИЧ АЛЕКСАНДР ИЛЬИЧ

ГОНЧАРОВ ОЛЕГ ЮРЬЕВИЧ

КОНДРАШОВА CВЕТЛАНА ПАВЛОВНА

Фельберг Дов

ЛЫСЕНКО ОЛЬГА ВИКТОРОВНА

АРЕСТОВА ИРИНА МИХАЙЛОВНА

ЖУКОВА НАТАЛЬЯ ПЕТРОВНА