ENDOKRINOLOGIJA

Šiandien šiuolaikinėje visuomenėje endokrinologija yra viena iš sparčiausiai besivystančių medicinos šakų. Ši pramonė susijusi su ligų, susijusių su endokrininės sistemos sutrikimais, gydymu. Endokrinologijos problemos viename ar kitame lygmenyje veikia beveik visas medicinos sritis ir yra glaudžiai susijusios su kardiologija, onkologija, oftalmologija, gastroenterologija, nefrologija, urologija, neurologija, ginekologija. Mūsų ekspertai jau seniai įgijo prestižą tarp tautiečių ir užsienio piliečių. Žinoma, yra atvejų, kai reikalingas skubus specialisto įsikišimas. Mūsų partnerių medicinos centruose ir klinikose yra tokia galimybė.

Nuolat diegiant pažangius endokrininių ligų diagnozavimo metodus, plačiai naudojamus pasaulio praktikoje, Mūsų gydytojai diagnozuoja ir gydo endokrinines ligas kuo greičiau. Endokrininės sistemos patologijos tyrimams skirti medicinos centrai ir klinikos naudojančios pačius moderniausius pirmaujančių gamintojų įrenginius.

Endokrinologijos pagalba, diagnozuojamos, išvengiamos ir gydomos šios ligos:

  • Skydliaukės patologija;
  • Diabetas;
  • Nutukimas;
  • Hipofizės patologija, antinksčių liaukos;
  • Kiaušidžių disfunkcija;
  • Osteoporozė;
 Kiekvienas pacientas turi galimybę gauti konsultacijas iš aukštos kvalifikacijos specialistų, turinčių didelę klinikinę endokrinologijos patirtį. 
 

Endokrinologai

ТКАЧЕВА НАТАЛЬЯ МАРАТОВНА

ВЯЗОВА ЛЮДМИЛА СЕРГЕЕВНА

ТЕЛЯТКОВА СВЕТЛАНА СЕРГЕЕВНА

ТИШКЕВИЧ НАТАЛЬЯ ГРИГОРЬЕВНА

ГРОМОВА НАТАЛЬЯ НИКОЛАЕВНА

БАНДОЛИК ЕЛЕНА ФЕДОРОВНА

КЕДИЧ СВЕТЛАНА ЛЕОНИДОВНА

КУЛЬ ЕЛЕНА ВАЛЕНТИНОВНА

КУЗЬМЕНКОВА ЕЛЕНА ИВАНОВНА

КРАСИЛЬНИКОВА ЛАРИСА СЕРГЕЕВНА

ТОВПИК ИРИНА ПЕТРОВНА

ОСОВЕЦ НАТАЛЬЯ МИХАЙЛОВНА

ОКУЛЕВИЧ НАТАЛЬЯ МИХАЙЛОВНА

ТЕРЕЩУК ЕЛЕНА ЭДУАРДОВНА