CHIRURGIJA

Pacientų, sergančių pilvo ertmės ir stemplės ligomis, tyrimai ir chirurginis gydymas. Atlikite visų tipų atviras, endoskopines ir laparoskopines operacijas.

Endoskopinės operacijos atliekamos pro natūralias organizmo angas įvedus optinį prietaisą su chirurginėmis manipuliacijos galimybėmis. Tai neskausmingas gydymo būdas (pacientui nereikia gultis į ligoninę, nesutrikdomas darbingumas).

Laparoskopinės operacijos nuo endoskopinių skiriasi tuo, kad jos atliekamos per nedideles angeles ar pjūvius, pro kuriuos iki operuotino organo įvedami laparoskopiniai instrumentai. Viename iš instrumentų yra įmontuota vaizdo kamera. Atlikdami operaciją chirurgai jos eigą stebi ekrane. 

Šie chirurginiai būdai – endoskopija, laparoskopija – plačiai taikomi ir diagnostikoje, esant tam tikrų ligų simptomams, organai tiesiogiai apžiūrimi optiniu prietaisu. Taip liga diagnozuojama tiksliai ir greitai. Prieš kiekvieną operaciją būtina gydytojo chirurgo konsultacija, kurios metu skiriami būtini tyrimai, aptariami operacijų atlikimo būdai ir kiti gydymo bei reabilitacijos klausimai. 

Visus reikiamus tyrimus operatyviai, per kelias valandas, galima atlikti medicinos diagnostikos ir gydymo centre.

Laparoskopinių ir artroskopinių operacijų privalumai:

  • Pacientas jau tą pačią ar kitą dieną gali grįžti namo;
  • Pacientas nejunta didelių skausmų, nes po operacijos lieka tik labai mažos žaizdelės, kurios kiek įmanoma daugiau apsaugotos nuo infekcijos;
  • Retai atsiranda žaizdų komplikacijų;
  • Laparoskopinių operacijų metu labai retai susiformuoja žarnų sąaugos;
  • Chirurgai išvengia klaidų, nes operuojamos vietos vaizdas ekrane padidinamas kelis kartus, taigi aiškiau matyti, kaip atliekamas darbas;
  • Reabilitacija yra greitesnė, randai lieka labai maži arba net visai nepastebimi;
 

Chirurgai

МАКАНИН АЛЕКСАНДР ЯРОСЛАВОВИЧ

КИРИЛЕНКО СЕРГЕЙ ИВАНОВИЧ